قیمت: تماس بگیرید.

شیر دیافراگمی  (Diaphragm valve) از یک بدنه با پورتهای ورودی و خروجی ساخته شده است که به وسیله فشار بر دیافراگم تعبیه شده در آن میتوان مانع عبور سیال در پورتها شد . دیافراگم­ها معمولا از جنس قابل انعطاف لاستیکی ساخته میگردد که بسته به طراحی و مورد استفاده میتواند در مقابل خوردگی و فرسایش بسیار مقاوم باشد . در ولوهای دیافراگمی از آنجا که مکانیزم بازو بسته کردن از قسمت دیافراگم و پورتها جدا می­باشند آب بندی کاملی برقرار است بجز مواردی که دیافراگم سوراخ گردد . شیرهای دیافراگمی برای استفاده در صنایع غذایی و بهداشتی طراحی شده است و در مواردی که سیال خوردنده باشد نظیر اسیدها و یا حتی مواد ساینده نظیر سیمان می­توان از ولوهای لاستیکی یا رابری دیافراگمی استفاده کرد .شیرهای کنترلی شرکت  ITT که با برند Pure-Flo تولید می­شوند. شیرهایی با کیفیت ساخت بسیار بالا و دقیق هستند که در مصارف بهداشتی به کار می­روند. قطعات به کار رفته در این نوع شیر مناسب کلیه فرآیندهای بهداشتی در صنایعی از قبیل داروسازی، زیست فناوری و شیمی آلی است.

 

 

ویژگی ها

  • جداسازی: دیافراگم قطعات متحرک شیر را از سیال فرآیند جدا می­ کند.
  • عبور آسان سیال: سطح داخلی صاف و با کیفیت بالای شیر از گیر کردن سیال فرآیند و آلودگی ها خط تولید در شیر جلوگیری می­ کند.
  • سطح تماس حداقل: سطوح تماس با فرایند (به عنوان مثال بدن و دیافراگم) حداقل هستند، و باعث افزایش سهولت تمیز کردن و استریلیزاسیون می شوند.
  • تعمیرات در خط: طراحی این شیر به گونه ای انجام شده تا در خط تعمیر و نگهداری انجام شود.
  • سطح بسیار بهداشتی، استریل، تخلیه اتوماتیک از محیط، برای CIP و SIP

 

نظر شما برای “شیرهای دیافراگمی ITT Advantage”